نتایج جستجو برای عبارت :

اِشغال‌هایت همیشگی باد

(مستند متولد اورشلیم ساخت مجموعه ی آرمان مدیا هست که با کلیک روی تصویر میتونید به صفحه ی خرید این مستند وارد بشید)
تو مرا زجر می دهی عشقممــازوخیسمی که دوستش دارممن به اِشغال تو درآمده امصهیونیسمی که دوستش دارم #یاسر_قنبرلو
یک سری صحبت جدی در خصوص بهترین جنبش فعال فلسطینی-حماس
ادامه مطلب
یک نفری آمد و از فوبیای گم‌شده یا همان چالش در حال فرار و تاخیر «با تلفن حرف زدن» نوشت. بعدتر همه آمدند و شبیه بازی قطار دو دو چی‌چی، پشت سرش ایستادند و اعتراف کردند که بله! ما هم با چنین چالشی درگیریم. ما هم از تلفنی حرف زدن بدم می‌آید. در مواجهه با چنین چیزی یا فرار می‌کنیم یا طفره می‌رویم یا اگر هم با آن روبرو شویم، تا پایان آن مکالمه تلفنی جانمان به لبمان می‌رسید. خواستم بگویم: «من هم». همین‌قدر مختصر و مفید. اما یک پی‌نوشت اضافه می‌کنم
آیا تاکنون به روش‎های خلاقانه‎ی موجود برای تفکیک خانه‎های فِلَت فکر کرده‎اید؟
برخی از خانه‎های کم متراژ یا آپارتمان‎هایی که به صورت فِلَت ساخته شده‎اند اتاق خواب ندارند؛ بنابراین صاحب‎خانه‎ها با یک خانه‎ی مسطح روبه‎رو هستند که خودشان باید برای تفکیک فضا و دکوراسیون منزل بدون اتاق خواب خود فکری بکنند.
چیدمان این خانه‎ها کمی سخت است و اغلب مردم برای تفکیک فضا و دکوراسیون داخلی چنین خانه‎هایی دچار مشکل می‎شوند، زیرا در نبود اتاق خ
پارتیشن خانگی، دیواری متحرک است که بخش های مختلف خانه را تفکیک و به زیبایی فضا کمک می‌کند.
از پارتیشن برای جدا کردن بخش های مختلف سالن های بزرگ و خانه هایی که به تعداد کافی اتاق ندارند استفاده می‌شود. با وجود پارتیشن، تغییرات زیادی در دکوراسیون داخلی خانه به وجود می‌آید. برای ایجاد فضایی خصوصی در گوشه ای از خانه، پارتیشن های متحرک به کمک شما می‌آید. در این بخش از مجله دلتا انواع پارتیشن خانگی را به شما معرفی می‌کنیم.
پارتیشن
در خانه های کو
بسم الله الرحمن الرحیم

دانشگاه نوشت (2): ماهی که بر خشک اوفتد، قیمت بداند آب را

در طول دوران مدرسه، همه ی کار های رسمی و اداری ام را به جز درس خواندن، پدر و مادرم برایم انجام می دادند. مثلاً اگر خودم تنهایی می خواستم به پزشک مراجعه کنم، واقعاً نمی دانستم که روندش چگونه است. هنوز هم درباره ی بعضی از مراحلش لنگ می زنم!
پس از آغاز کردن دانشگاه و پیش رفتن تدریجی اش، منِ تک فرزند دردانه ی آفتاب مهتاب ندیده ی خانواده، که جزء شخصیتم شده بود که همه با

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها